لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد و فقط برای پر کردن صفحه از آن استفاده میشود تا کاربران سایت را به همراه محتوا ببینند. دهکده وردپرس با ارائه قالب های اوریجینال وردپرس و تکیه بر3 اصل کیفیت، تخصص و پشتیبانی در تلاش است تا خدمتگذار خوبی برای شما عزیزان باشد.

برخی از ویژگی های که دهکده وردپرس را مورد اعتماد کاربران قرار داده است:

  • ارائه محصولات اوریجینال: امنیت سایت شما برای ما مهم است. به همین خاطر تمام محصولات ارائه شده در دهکده وردپرس اوریجینال میباشد و به هیچ وجه از محصولات نال شده که دارای کد مخرب و مشکلات امنیتی میباشند استفاده نمیکنیم.
  • آپدیت دائمی و رایگان محصولات: بعد از خرید یک محصول، دهکده وردپرس همواره آپدیت های آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد. با وجود این آپدیت ها، شما همیشه از ویژگی های جدید اضافه شده در نسخه های جدیدتر قالب بهره مند میشوید و هیچگاه با مشکل عدم سازگاری قالب یا پلاگین با نسخه های جدید وردپرس مواجه نخواهید شد.
  • پشتیبانی رایگان و دائمی: پشتیبانی خوب، مهمترین موضوع در انتخاب یک سایت برای خرید قالب وردپرس است. دهکده وردپرس با سابقه چندین ساله همواره پاسخگوی سوالات کاربران خود است.
  • کیفیت عالی: وجود نیروهای متخصص در تیم دهکده وردپرس موجب شده است تا محصولات ارائه شده توسط این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار شود.
  • بیش از 120 فونت فارسی در قالب ها: برای اولین بار در ایران، دهکده وردپرس قالب های وردپرس را به بیش از 120 فونت زیبای فارسی شامل فونت های پریمیوم همچون ایران سنس مجهز کرد که زیبایی سایت شما را دوچندان میکند. با توجه به چندمنظوره شدن قالب های وردپرس، وجود فونت های فارسی در قالب های وردپرس ضروری است. چرا که برای اهداف متفاوت، فونت های خاصی مناسب تر هستند.

6- تولید فیلم های آموزشی: دهکده وردپرس با تولید فیلم های آموزشی وردپرس در موضوعات متنوع در تلاش است تا توانایی کاربران در طراحی سایت را افزایش دهد. هدف از تولید این فیلم های آموزشی، افزایش سطح آگاهی کاربران میباشد و شما با دیدن این فیلم های اموزشی به یک وبمستر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

بدود دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *