کلینیک روانشناسی باور مثبت

کلینیک باور مثبت


سلام

شما واقعا چه کسی هستید؟

ابتدا عکس زیر را مشاهده نمایید سپس برای مشاهده جواب تست خود به ادامه همین مطلب مراجعه کنید.

کلینیک روانشناسی باور مثبت

کلینیک باور مثبت

نتایج:

– شخصیت‌های ۱ و ۳ و ۶ و ۷: شما فردی مصمم هستید که از مشکلات زندگی نمی‌ترسید و هیچ مانعی سر راهتان شما را از هدفی که دارید دور نمی‌کند.

– شخصیت‌های ۲ و ۱۱ و ۱۲ و ۱۸ و ۱۹: شما فردی مهربان و دلسوز هستید که تمام دوستانتان می‌توانند روی حضور و کمک شما حساب باز کنند.

– شخصیت ۴: شما فردی ثابت‌قدم هستید که می‌خواهید به تمام خواستنی‌های دنیا برسید اما بدون تحمل سختی!

– شخصیت ۵: شما فردی خسته و ضعیف هستید که اغلب انرژی کمی برای زندگی و رسیدن به اهدافتان دارید.

– شخصیت ۹: شما فردی شاد، سرزنده با امید فراوان به زندگی و سرگرم‌کننده برای دیگران و دوستانتان هستید.

– شخصیت ۱۳ و ۲۱: شما فردی هستید که اغلب تمایل دارید از خودتان محافظت کنید. شما غالبا مضطرب هستید که معمولا از مواجه با افراد غریبه خودداری می‌کنید.

– شخصیت ۸: شما فردی هستید که همیشه در دنیای خیالی خود زندگی می‌کنید و زندگی غیرواقعی در دنیای ساخته‌ی ذهنتان را به واقعیت ترجیح می‌دهید.

– شخصیت ۱۰ و ۱۵: شما شخصیتی دارید که در هر شرایطی می‌توانید خودتان را با زندگی موجود وفق دهید و با شرایطی که دارید احساس خوشحالی می‌کنید و راضی هستید.

– شخصیت ۱۴: شما از نظر روحی و احساسی خسته هستید و نیاز به آرامش دارید. این امکان وجود دارد که به تازگی بحران روحی و عاطفی بزرگی را پشت سرگذاشته‌اید و آشفته هستید.

– شخصیت ۲۰: شما فردی هستید که مانند یک رهبر به دنیا آمده‌اید. قدرت رهبری و هدایت در خون شماست و شما می‌خواهید کسی باشید که همگان به شما گوش می‌دهند و در مقابلتان سر تعظیم فرود می‌آورند.

– شخصیت ۱۶: شما از حمایت اطرافیانتان خسته‌شده‌اید و می‌خواهید کمی به حال و روز خودتان برسید. با این‌حال، اگر خودتان را در شخصیت 17 می‌بینید به این معناست که شما مورد عشق و علاقه‌ی کسی قرار دارید و از این بابت بسیار راضی هستید.

بدود دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *